visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Zużycie paliwa i telematyka dla samochodów osobowych i dostawczych

Zużycie paliwa i telematyka dla samochodów osobowych i dostawczych

Lokalizatory VisiRun można podłączyć bezpośrednio, bez dodatkowych kosztów, do systemów elektronicznymi wszystkich samochodów osobowych i dostawczych w celu pobierania informacji o zużyciu paliwa i innych danych telemetrycznych.

Bezpośrednie połączenie z elektronicznym modułem sterującym umożliwia odczytywanie w czasie rzeczywistym i przesyłanie takich danych jak:

Urządzenia VisiRun są w stanie pobierać wszystkie te informacje automatycznie i bez dodatkowych kosztów, nie ma potrzeby kupowania dodatkowych modułów, wszystko jest wliczone w cenę wynajmu.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Zużycie paliwa i telematyka dla samochodów osobowych i dostawczych ultima modifica: 2013-06-05T13:08:24+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN