visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Zdalne pobieranie danych z tachografów cyfrowych

Zdalne pobieranie danych z tachografów cyfrowych

Dzięki systemowi Visirun można zdalnie pobierać dane z tachografów cyfrowych, zarówno z pamięci masowej jak i karty kierowcy.

Z lokalizatorem GPS Visirun:

  • UNIKNIESZ RYZYKA złamania przepisów prawa transportowego;
  • ZREDUKUJESZ KOSZTY;
  • ZWIĘKSZYSZ KONTROLĘ swojej floty i kierowców.

Ponadto, bez dodatkowych kosztów, Visirun na własnych serwerach będzie przechowywał pobrane przez Ciebie dane przez aż 24 miesiące. Wszystkie dane mogą być analizowane na Twoim komputerze, z użyciem lokalnego oprogramowania.

Usługa zdalnego pobierania i przechowywania danych działa ze wszystkimi tachografiami wyprodukowanymi po 2009 roku, które mają aktywny port C (CAN) z tyłu obudowy.

Nie ma konieczności instalacji dodatkowego sprzętu oraz oprogramowania. Wystarczy podłączenie lokalizatora GPS Visirun do tachografu, za pomocą specjalnej wiązki, którą dostarczamy.

Więcej informacji na temat usługi znajdziesz w zakładce Zarządzanie Tachografem.

 

Zdalne pobieranie danych z tachografów cyfrowych ultima modifica: 2014-06-05T12:28:02+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN