visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Visirun jest teraz częścią Fleetmatics

Visirun jest teraz częścią Fleetmatics

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłosić, że Visirun zawarła ostateczną umowę o sprzedaży udziałów firmie Fleetmatics, spółce giełdowej notowanej na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE). Fleetmatics jest wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotą w Europie i Ameryce Północnej, posiada około 31.000 klientów i 655.000 abonamentów.

Łącząc się z Fleetmatics, będziemy w stanie wymienić się cenną wiedzą ekspercką i uzyskać dodatkowe zasoby, dodając jeszcze większą wartość do polskiego rynku zarządzania flotą.
Fleetmatics jest zaangażowany w inwestycje i rozwój firmy Visirun i widzi duże możliwości tutaj, w Polsce. Cieszymy się, że mamy nowego partnera, który pozwoli nam na dalszy rozwój i który pomoże pokazać jeszcze większej liczbie właścicieli flot w całej Polsce korzyści z rozwiązań zarządzania flotą Visirun.
Ważne jest, aby wspomnieć, że nadal będziemy wspierać wszystkich naszych klientów.- będziecie Państwo mogli nadal korzystać z naszych usług i kupować nowe produkty Visirun jak poprzednio. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie przez ostatnie lata.
Mimo, że jesteśmy podekscytowani naszą przyszłością z Fleetmatics, to tyle na teraz, wracamy do pracy – jest wiele do zrobienia, gdyż kontynuujemy rozwój najlepszego rozwiązania do zarządzania flotą w Polsce!

Więcej informacji na stronie

Visirun jest teraz częścią Fleetmatics ultima modifica: 2015-11-03T21:57:02+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN