visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Rozpoznawaj problemy dzięki funkcji zdalnej diagnostyki pojazdu

blendy diagnostyczne

Visirun zawsze szuka nowych rozwiązań, by poprawić efektywność Twojej floty. Właśnie w tym celu prezentujemy nową funkcję zdalnej diagnostyki pojazdu.
Za pomocą tego narzędzia można sprawdzić, w czasie rzeczywistym aktualnie zapalone kontrolki na desce rozdzielczej, w tym ostrzegawcze takie jak Check Engine czy niski poziom oleju. Informacje pozwalają na bieżąco zapobiegać awariom oraz pomagają organizować serwisy.
Istnieje również możliwość wygenerowania raportu prezentującego dane historyczne związane z kontrolkami, dla całej floty.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Rozpoznawaj problemy dzięki funkcji zdalnej diagnostyki pojazdu ultima modifica: 2015-10-06T14:22:47+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN