visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Raport zużycia paliwa

Raport zużycia paliwa

VisiRun wprowadza nowy raport, aby umożliwić jeszcze bardziej precyzyjną kontrolę paliwa zużywanego przez Państwa pojazdy.

Nowy raport „Zużycie paliwa„, powstający na bazie danych z CANBUS, podaje średnie zużycie paliwa i porównuje je z danymi historycznymi, co pozwala na stałą i całościową analizę zużycia podczas eksploatacji.

Raport wyświetla również średnie zużycie dla każdego z kierowców, co pozwala na określenie kosztów związanych z ich stylem jazdy.

Istnieją dwa rodzaje raportu „Zużycie paliwa” (syntetyczny i codzienny). Dzięki temu raport ten jest idealnym narzędziem zarówno dla tych, którzy potrzebują szybkiego przeglądu wszystkich pojazdów, jak też dla tych, którzy chcą szczegółowo analizować codzienne zużycie paliwa.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Raport zużycia paliwa ultima modifica: 2013-06-04T13:58:58+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN