visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Integracja z systemem TPMS

Tires History

Dzięki integracji z systemem monitorującym ciśnienie w oponach (TPMS – Tyre Pressure Monitoring System), system monitoringu i kontroli Visirun osiąga nowy wymiar.

Za pomocą odpowiednich czujników, instalowanych na każdej oponie można sprawdzić w czasie rzeczywistym stan każdej z opon, a w szczególności ciśnienie i temperaturę. Pozwala to zapobiegać problemom i awariom, takim jak:

  • wzrost drogi hamowania i ryzyko zdarzeń drogowych spowodowanych gorszą przyczepnością;
  • zwiększone zużycie paliwa;
  • wzrost zużycia opon z powodu zwiększonego oporu toczenia, co za tym idzie wzrost emisji CO2;

Aby wykorzystać pełną funkcjonalność nowej funkcji można ustawić konkretne powiadomienia o przekroczeniu właściwych wartości ciśnienia i temperatury.
Istnieją także szczegółowe i analityczne raporty, pozwalające sprawdzenie danych aktualnych oraz historycznych.

Dzięki Visirun jak zawsze redukujesz koszty! W tym przypadku koszty zużycia paliwa, wcześniejszej wymiany opon. Zmniejszasz również ryzyko zdarzeń drogowych.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Integracja z systemem TPMS ultima modifica: 2015-11-19T14:47:08+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN