visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Jaka jest różnica pomiędzy usługą Visirun LIGHT a Visirun FULL?

Wersje usługi Visirun Light i Full dostarczane są na tych samych warunkach, to znaczy w zamian za jeden obejmujący wszystkie usługi i niewiążący się z innymi zobowiązaniami miesięczny abonament, który obejmuje bezpłatne użyczenie urządzeń śledzących GPS, KARTY SIM, nieograniczone korzystanie z oprogramowania sieciowego.

Usługa Visirun Light umożliwia śledzenie floty w czasie rzeczywistym* z lokalizacją pojazdów i oznaczeniem tras na mapie. Natomiast wersja Visirun Full oferuje również bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, połączenie z elektroniczną jednostką sterującą pojazdu, zaawansowane funkcje raportowania, możliwość importowania danych o ważnych punktach (np. adresy klientów), zarządzanie kontami wielu użytkowników, korzystanie z pokładowego terminala lub urządzenia nawigacyjnego oraz możliwość korzystania z urządzeń dodatkowych.

Jaka jest różnica pomiędzy usługą Visirun LIGHT a Visirun FULL? ultima modifica: 2015-04-15T10:02:15+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN