visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Do czego służy system Visirun?

System Visirun umożliwia przedsiębiorstwu śledzenie (w czasie rzeczywistym*, z biura, za pośrednictwem Internetu) lokalizacji wszystkich pojazdów floty, włącznie z realizowanymi trasami, postojami, czasem jazdy i wykonywania zadań. Możliwe jest również komunikowanie się z kierowcami i technikami, skonfigurowanie różnych rodzajów alarmów i zdarzeń oraz otrzymywanie raportów zawierających dane o zużyciu paliwa, zrealizowanym przebiegu, czasie pracy, kosztach na km przebiegu, zachowaniu kierowców na drodze itd. Bezpłatnie użyczane urządzenia śledzące GPS i oprogramowanie do śledzenia floty GPS gwarantują pełną kontrolę nad pracą całej floty pojazdów.

System Visirun umożliwia firmom zoptymalizowanie eksploatacji pojazdów, obniżenie kosztów jazdy i czasu wykonywania zadań, zredukowanie kosztów transportu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa.

Do czego służy system Visirun? ultima modifica: 2015-04-15T10:00:34+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN