visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Czy konieczne jest instalowanie oprogramowania do śledzenia floty?

Nie. System Visirun umożliwia śledzenie floty w czasie rzeczywistym* za pomocą oprogramowania sieciowego. Aby rozpocząć korzystanie z usługi, wystarczy połączyć się z portalem Visirun.com za pomocą jakiegokolwiek komputera, iPada, iPhone’a itd. oraz zalogować się przy pomocy kodów dostępu. Nie jest konieczna instalacja jakiegokolwiek oprogramowania lub wykonanie lokalnej aktualizacji komputerów firmy. Z usługi Visirun można również korzystać w trybie wielu użytkowników, wielu stacji roboczych i wielu firm.

Czy konieczne jest instalowanie oprogramowania do śledzenia floty? ultima modifica: 2015-04-15T10:08:05+00:00 da visirun morecontrol

  WYPRÓBUJ VISIRUN