visirun
Komunikacja z pojazdem.

Komunikacja z pojazdem.

Komunikacja w czasie rzeczywistym* poprzez komunikator lub telefon komórkowy kierowcy. Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zleceń lub zadań. Wysyłanie punktów docelowych wprost do nawigacji. Dzięki systemowi Visirun to tylko kilka kliknięć myszką!

Zadania i zlecenia.

Zadania i zlecenia.

Kompleksowe zarządzenie flotą firmy. Planowanie, optymalizacja tras i pracy za pomocą komunikatora/nawigacji. Wybór miejsca docelowego bezpośrednio na mapie, wskazywanie terminów, godzin dostaw i kolejności. Możliwość dodania dowolnego opisu do zadania. Visirun daje bezpośredni podgląd na poprawność wykonywania zadań, oraz informuje o wszelkich opóźnieniach i odstępstwach od planu.

Planowanie i programowanie.

Planowanie i programowanie.

Aby zoptymalizować czas podróży, Visirun podczas procesu planowania pokazuje na mapie trasę dojazdu do celu wraz szacowanym czasem dojazdu, uwzględniając odległość i planowane postoje. System zarządzania flotą Visirun może być zintegrowany poprzez API z oprogramowaniem ERP używanym w firmie, w celu sprawdzenia rzeczywistych odchyleń (czasu i miejsca) względem zaplanowanej trasy. Staje się to bardzo proste w przypadku obsługi często powtarzających się tras. Zapisując takie trasy można je łatwo i szybko przypisać do konkretnych pojazdów, w każdej chwili!