visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Visirun zna status całej Twojej floty, w czasie rzeczywistym*: wystarczy proste kliknięcie myszką by zobaczyć pozycję, przebieg, godzinę przybycia do celu i postoje każdego pojazdu.

Visirun zna status całej Twojej floty, w czasie rzeczywistym*: wystarczy proste kliknięcie myszką by zobaczyć pozycję, przebieg, godzinę przybycia do celu i postoje każdego pojazdu.

Z Visirun masz kontrolę w czasie rzeczywistym* nad położeniem wszystkich pojazdów floty, bez znaczenia czy się poruszają, mają postój, czy stoją z włączonym silnikiem. Zawsze możesz je śledzić. Dodatkowo jest możliwość szybkiego wyszukiwania najbliższego pojazdu względem konkretnego adresu lub punktu oraz wyszukiwania pojazdu po numerze rejestracyjnym, kategorii, czy nazwie.

Mniejsze przebiegi i redukcja czasu.

Mniejsze przebiegi i redukcja czasu.

Visirun pozwala na szybkie obliczanie czasu i odległości do określonego punktu docelowego, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji w ruchu drogowym. Wszystko w czasie rzeczywistym*!
Dodatkowo jest możliwość stałego, bezpośredniego kontaktu z kierowcą poprzez komunikator.

Street view.

Street view.

Dzięki widokowi satelitarnemu oraz funkcji Street View możesz sprawdzić aktualną pozycję każdego pojazdu. Istnieje możliwość sprawdzenia każdego postoju pojazdu pod kątem miejsca, w którym pojazd się zatrzymywał, czy był to parking, restauracja, stacja benzynowa itp.

Historia tras.

Historia tras.

Dzięki Visirun możesz sprawdzić na mapie każdą przebytą przez pojazd trasę, z wyliczeniem przejechanych kilometrów, czasu jazdy czy średniej prędkości. Dostępny jest wykres, który pokazuje prędkość każdego pojazdu. Wirtualny tachograf pozwala na kontrolę czasu jazdy, pauz i odpoczynku Twoich kierowców.

Archiwum tras.

Archiwum tras.

Visirun zapewnia archiwizację wszystkich tras pojazdu z ostatnich 12 miesięcy, wraz z informacjami o przejechanym dystansie, zużyciu paliwa, postojach, czasie pracy kierowcy. Wszystkie zapisane trasy można zapisać w popularnych formatach PDF i Excel.

Alarmy i zdarzenia.

Alarmy i zdarzenia.

Ponad 40 różnych typów alarmów i zdarzeń do skonfigurowania: wjazd i wyjazd ze strefy (Geofencing), przekroczenie prędkości, nieplanowany postój, zboczenie z ustalonej trasy, ruch pojazdu poza dozwolonymi godzinami, kradzież paliwa, przekroczenie czasu jazdy i wiele innych. Każdy alarm możesz dostać w postaci wiadomości SMS lub email!