visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Pełna kontrola paliwa.

Pełna kontrola paliwa.

Visirun może kontrolować paliwo w zbiorniku poprzez CANBUS/FMS, OBD, oraz bezpośrednie podłączenie do sondy paliwa. System pozwala na kontrolę na wszystkich typach pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych.

Statystyki i raporty.

Statystyki i raporty.

Kompletne raportowanie normy zużycia paliwa, ilości zużytego paliwa, ilości tankować oraz kradzieży. Możliwość porównania danych związanych z paliwem, alarmy w czasie rzeczywistym* o nagłych zmianach poziomu paliwa w zbiornikach. Współpraca z sondami ultradźwiękowymi i indukcyjnymi.

Styl jazdy.

Styl jazdy.

System Visirun pozwala na pełną analizę telemetrycznych parametrów pojazdu, takich jak liczba hamowań, użycie pedału przyspieszenia, skrzyni biegów, tempomatu i wielu innych. Raport "Styl jazdy" pozwala uzyskać gamę szczegółowych informacji na temat sposobu eksploatacji pojazdów przez Twoich kierowców.