visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Centrum statystyk.

Centrum statystyk.

W Centrum statystyk Visirun pokazuje całościowy stan floty, uwzględniając całkowity przebieg, wykorzystanie czasu pracy kierowcy oraz jego naruszenia, zużycie paliwa i wiele innych. Wszystkie informacje są w czasie rzeczywistym*, a także w odniesieniu do danych historycznych.

Analizy i statystyki.

Analizy i statystyki.

Zarządzaj efektywnie kosztami i wydajnością floty poprzez szeroką gamę ponad 40 szczegółowych raportów dostępnych w aplikacji, które można zapisywać w formatach PDF i Excel. Raport przebiegu, zużycia paliwa, tankowań i spustów, czasu pracy kierowcy, postojów, stylu jazdy, temperatury i wiele, wiele innych. Z Visirun wszystko masz pod kontrolą!

Automatyczne wysyłanie raportów.

Automatyczne wysyłanie raportów.

Wszystkie raporty mogą być wysyłane automatyczne w wybranym interwale: dziennie, tygodniowo lub miesięcznie.