visirun
Szanowni Państwo,

W związku z licznymi telefonami ws. wysyłanych maili z załączonymi fakturami informujemy, iż wirus komputerowy podszywa się pod naszą firmę. Jesli e-mail nie przyszedł z adresu domeny visirun.pl, verizonconnect.com lub netsuite.com, zapewniamy, że nie jest to wiadomość wysłana przez firmę Visirun Sp. z o.o. Informujemy równocześnie, że ani Pan Rafał Masalski ani Pani Barbara Wiśniewska nie są pracownikami firmy.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Certyfikowany system antykradzieżowy.

Certyfikowany system antykradzieżowy.

Visirun to certyfikowany CEI 95/56 and ECE R116 system antykradzieżowy, dzięki temu jest możliwość uzyskania wysokich rabatów w firmie ubezpieczeniowej.

Bezpieczeństwo to podstawa w Visirun.

Bezpieczeństwo to podstawa w Visirun.

Visirun to system monitoringu mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twoich pojazdów. Główne funkcje zabezpieczenia obejmują: Odblokowanie silnika tylko przy pomocy kodu lub karty RFID i alarm w przypadku nieautoryzowanego uruchomienia pojazdu; Kontrola otwarcia drzwi i przestrzeni ładunkowej; Alarm w przypadku holowania lub lawetowania pojazdu; Przycisk lub kod alarmowy.

Wykrywanie wypadków i kolicji oraz odtwarzanie zdarzeń.

Wykrywanie wypadków i kolicji oraz odtwarzanie zdarzeń.

Akcelerometr wbudowany w lokalizator Visirun pozwala na wykrywanie i rekonstrukcję wypadków, kolizji i innych zdarzeń drogowych. Zgodnie z normą CEI 79/56 urządzenie dostarczy wielu informacji na temat zdarzenia. Wszystkie informacje są niezwłocznie zgłaszane prze stronę www, email lub SMS wraz z datą, godziną i miejscem zdarzenia.